• Свеж
Преклопни деца за замав, скутер, лебдат со прилагодлива рачка деца играчка за вежбање на отворено

Преклопни деца за замав, скутер, лебдат со прилагодлива рачка деца играчка за вежбање на отворено

Buyers rating:
DEN 2255.84

Од стоката

Опис : Скутерите со три тркала, само-погон се сите со деца. Користејќи ги истите движења како скијањето по спуст, возачите треба да ги преместуваат колковите и нозете од една до друга страна за да одат и да продолжат да се движат. последно со години. Сопирачката за брза реакција им нуди на децата зголемена контрола и безбедност за забавно возење.13.4-инчи Големите подножје им овозможуваат на децата да одржуваат рамнотежа со поголема брзина и да им овозможат на возачите да вклучат пара. Рачка прилагодлива за различни висини. Системот за лесен пресврт и склопување го прави подготвен да оди каде и да го земете. Спецификација : Големина на тркалото : 125mmbreakes : Front Fender Footboards : 13.4x3.9 инчи (приближно) : 36.2*22.2*34.5-38 ИНШФОЛДИВНА големина (приближно) : 36.2*8.2*6,1 инчпродуктен тежина (приближно) : 15.4 lbsmax Тежина на корисникот : 220 lbsnote There може да биде малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да биде мала грешки заради различно мерење на рацете. Вклучен пакет : 1x деца скутер со три тркала. Скутерите со три тркала, само-погон се сите со деца. Користејќи ги истите движења како скијањето по спуст, возачите треба само да ги преместат колковите и нозете од една до друга страна за да одат и да продолжат да се движат . Засилена лесна челична рамка со градба со три тркала што го олеснува ракувањето со децата, но сепак доволно цврсти да трае со години . Сопирачката за брза реакција им нуди на децата зголемена контрола и безбедност за забавно возење . Големите подножја од 13,4 инчи им овозможуваат на децата да одржуваат рамнотежа со поголема брзина и да им овозможат на возачите да вклучат пара. Рачка прилагодлива за различни височини . Лесен систем за пресврт и склопување на преклопување го прави подготвен да оди каде и да го земете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

V Тимски скутер РП-1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

V Тимски скутер РП-1

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

DEN 3.33
Шон бел чирак скутер, сив портокал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Научете да возите како професионалец со овој сиво / портокалово скутер за чирак Шон Бели...

DEN 391.52
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67