• Свеж
Скутер на патничкиот патник Круцер - Лесно преклопување - прилагодливо за висина

Скутер на патничкиот патник Круцер - Лесно преклопување - прилагодливо за висина

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Скутерот за преклопување на Madd Gear Kruzer 200 е крајниот крстосувач или патник! Со екстра големи 200мм мазни тркалачки тркала за удобно возење и многу простор за нозе, ќе се тркалате во стил на дневно патување или само ќе бидете во чекор со децата! Одликувајќи се со систем за преклопување со лесно заклучување, Mad D Gear Kruzer 200 патнички скутер лесно може да се чува под вашата работна маса или трупот на автомобилот. Максимална тежина на корисникот : 100kg / 220 bs препорачана возраст на корисникот : 8 години и голема удобна платформа за палуби. 3-фаза на рачката за прилагодување на висината со висина со костец со удобна пена. Систем за преклопување со лесно заклучување за складирање и транспорт. Нежните тркалаат композитни јадра на сопирачката од 200мм и сопирачката за брза стоп. Потребно е одредено собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за
  • Свеж
Оценка на купувачите:

MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за

*** Боите може да се разликуваат *** Најдобриот продавач Mad D Gear Carve 100 скутер за удар на виткање доаѓа целосн

DEN 3.00
V Тимски скутер РП-1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

V Тимски скутер РП-1

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

DEN 3.33
Шон бел чирак скутер, сив портокал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Научете да возите како професионалец со овој сиво / портокалово скутер за чирак Шон Бели Вклучува удобн�

DEN 391.52
Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67