• Свеж
Глоббер-Мајстор Скутер, Розова

Глоббер-Мајстор Скутер, Розова

Buyers rating:
DEN 444.96

Од стоката

Преземајќи ги премиум скутерите на сосема ново ниво, Главниот Скутер Од Глоббер целосно го револуционизира искуството во возењето. Овој скутер доаѓа со уникатни карактеристики, вклучувајќи екстра широка палуба, двојна боја против лизгање, мека супериорна ПЕНА ЕВА, Прилагодлива Т-Лента Со 5 Висини, патентиран систем за преклопување и патентирано копче за заклучување на управувачот. Капацитетот на тежината е 220 килограми. Идеален за возраст од 4 години и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ од ГУШЕЊЕ Мали делови. Не за деца под 3 години. Екстра-широка композитна палуба со површина против лизгање. Мека супериорна ева пена зафат. 5-Висина Прилагодливи Т-Бар. Патентиран систем за преклопување и копче за заклучување на управувачот. Капацитет на тежина : 220 фунти. Возраст 4 и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фликер ер скутер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фликер ер скутер

Нежните (и безбедно) лебдат доаѓа лесно кога се возите на скутерот Y Fliker Air A1 Овој иновативен скутер има и�

DEN 2399.84
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
V Тимски скутер РП-1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

V Тимски скутер РП-1

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

DEN 3.33
Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Шон бел чирак скутер, сив портокал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Научете да возите како професионалец со овој сиво / портокалово скутер за чирак Шон Бели Вклучува удобн�

DEN 391.52