• Свеж
Ноќта На вештерките Пловечки Бисери-Џамбо Избрани Големини Вазна Украси Маса Растера Вклучува Транспарентен Вода Гелови За Лебдат Бисери

Ноќта На вештерките Пловечки Бисери-Џамбо Избрани Големини Вазна Украси Маса Растера Вклучува Транспарентен Вода Гелови За Лебдат

Buyers rating:
DEN 383.84

Од стоката

Божиќ Вазна Полнење Божиќ Вазна Кутии Свеќа Декорација. Карактеристики : . € Исклучителен Подарок} : декорацијата за полнење вазна има широк спектар на сценарија за примена и може да се користи како идеален подарок САМ за празници, забави, затоплување на куќата и друго . ● Материјал● : има многу вазни исполнети со бисери, кои изгледаат одлично во секоја пригода. Тоа е совршена декорација на масата, а исто така и материјал за полнење вазна за украсување на домот. П.н. е. : ве Молиме имајте предвид дека бисерите нема да лебдат во вода. Потребен ви е транспарентен хидрогел за да ги натерате да лебдат (вклучувајќи гел). ● Повеќекратна употреба● : декорацијата за полнење вазна има широк спектар на сценарија за примена, кои можат да се користат за лебдечка декорација на чаши за полнење свеќи, правејќи ја чашата да изгледа попривлечно и додавајќи тематика За Ноќта на Вештерките . Таа е погодна за декорација, партија. декорација и декорација на домот, што го прави целокупниот ефект подобар. € Употреба : Ставете ја желатинозната капка вода Во водата, апсорбирајте доволно вода за да се прошири, а потоа ставете ја капката вода заедно со бисерот и бонбоната или снегулката во вазна или стакло, само ставете ја чашата со вода. . Производите вклучуваат;. Црни Духови x5. Бели Духови x5. Голема Црна Мушка x5. Средна Црна Мушка x10. Мала Црна Мушка x15. Голема Жолта Мушка x5. Средно Жолта Мушка x10. Мала Жолта Мушка x15. Јасно мушка x6000. Пластични cupx1. (Забележете дека Свеќите не се вклучени) Украси За Ноќта на Вештерките. Ноќта На Вештерките Светлина. Ноќта На вештерките свеќа-носител. Нашата Продавница Е Деликатна За Да Обезбеди Артикли За Разумна Цена, Обезбедуваме Поголема Активност За Попусти, Дефинитивно Прифатлива И Ви Гарантираме Добар И Цврст Квалитет. ●Одличната Услуга за Клиенти е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши. Ноќта На Вештерките Маса Декор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Визија студио 'Roseate Blooms vi' Canvas Art
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Визија студио 'Roseate Blooms vi' Canvas Art

Уметник : Визија Студио Предмет : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано плат�

DEN 638.40
Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67
Телеформ чад сиво стакло приврзок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Телеформ чад сиво стакло приврзок

Создадете мека, суспендирана светлина во чиста пакет со ламбата за приврзоци со сива стакло Telefor Лесно з

DEN 2.00