• Свеж
Навалување и Вртење на тркалото со маска Скутер, За Момчиња И Девојчиња На Возраст Од 3+ Години, Осветлете Ги Тркалата Со Задни Ножни Сопирачки

Навалување и Вртење на тркалото со маска Скутер, За Момчиња И Девојчиња На Возраст Од 3+ Години, Осветлете Ги Тркалата Со Задни

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Скутерот е дизајниран за унисекс на возраст од три до пет години за да започне да ги развива своите моторни вештини, како и силата и координацијата. Дизајнот на три тркала му помага на вашето дете лесно да балансира со едноставен систем за управување со навалување и вртење. Палубата е широка и цврста и има задна ножна сопирачка за да можат да ја зголемат својата самодоверба и да имате леснотија на умот додека го истражуваат светот. Никогаш не се фатени во мракот скутер повторно со својата светлина тркала секогаш ќе го осветли вашиот пат. Лесно навалување и вртење на управувачот. Нога активирана сопирачка. Безбедни тркала со стабилна платформа. Широка, цврста палуба и задна сопирачка. Дизајниран за унисекс на возраст од 3 до 5 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Глоббер-Мајстор Скутер, Розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глоббер-Мајстор Скутер, Розова

Преземајќи ги премиум скутерите на сосема ново ниво, Главниот Скутер Од Глоббер целосно го револуциони�

DEN 444.96
MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за
  • Свеж
Оценка на купувачите:

MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за

*** Боите може да се разликуваат *** Најдобриот продавач Mad D Gear Carve 100 скутер за удар на виткање доаѓа целосн

DEN 3.00
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
Шон бел чирак скутер, сив портокал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Научете да возите како професионалец со овој сиво / портокалово скутер за чирак Шон Бели Вклучува удобн�

DEN 391.52
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67
V Тимски скутер РП-1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

V Тимски скутер РП-1

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

DEN 3.33