• Свеж
Фликер ер скутер

Фликер ер скутер

Buyers rating:
DEN 2399.84

Од стоката

Нежните (и безбедно) лебдат доаѓа лесно кога се возите на скутерот Y Fliker Air A1. Овој иновативен скутер има индустриски тркала за низа само-поголеми забава. Сопирачките за брза реакција нудат зголемена контрола и безбедност, плус подобрените подножје на ABS обезбедуваат супериорен зафат и непречено лебди можности. Скутерот е привремено да се свитка и да се земе со вас каде и да одите. Доаѓа во светло зелена и црна боја. YVolution Yvolution се сеќава на здрава забава на отворено од детството и се стреми да ја обезбеди оваа генерација на деца исто искуство. После неколку години увоз на играчки на отворено, компанијата ги фокусираше своите напори за развој на свои дизајни и отиде глобално со својот нов бренд на возбудливи играчки за возење, велосипеди за рамнотежа, скутери и многу повеќе во 2012 година. Димензии : 33,7 L x 21.5 W x 29,7 H во .; Тежина : 16 килограми . на возраст од 5 и повеќе години; Капацитет 110 фунти . 3-тркала со тркала за индустриски дизајн. Челична конструкција. Абс подножјето нуди можности за зафаќање и лебдат. Карактеристики на рачна сопирачка за брз одговор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Глоббер-Мајстор Скутер, Розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глоббер-Мајстор Скутер, Розова

Преземајќи ги премиум скутерите на сосема ново ниво, Главниот Скутер Од Глоббер целосно го револуциони�

DEN 444.96
V Тимски скутер РП-1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

V Тимски скутер РП-1

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

DEN 3.33
Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67
Навалување и Вртење на тркалото со маска Скутер, За Момчиња И Девојчиња На Возраст Од 3+ Години, Осветлете Ги Тркалата Со Задни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навалување и Вртење на тркалото со маска Скутер, За Момчиња И Девојчиња На Возраст Од 3+ Години, Осветлете Ги Тркалата Со Задни

Скутерот е дизајниран за унисекс на возраст од три до пет години за да започне да ги развива своите мото�

DEN 1.00
MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за
  • Свеж
Оценка на купувачите:

MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за

*** Боите може да се разликуваат *** Најдобриот продавач Mad D Gear Carve 100 скутер за удар на виткање доаѓа целосн

DEN 3.00
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
Шон бел чирак скутер, сив портокал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Научете да возите како професионалец со овој сиво / портокалово скутер за чирак Шон Бели Вклучува удобн�

DEN 391.52